fahrettin boztepePropolis Mucizesi

Sıvı Propolis ve Pediatrik Bakım 

Propolis ayrıca ileostomi ve kolostomi gibi stoamalar cilt hasarını, etkilenen cilt yüzeyinin epitelizasyonunu artırarak kontrol eder.  Egzama ve sedef hastalığının aşırı kullanımından kaynaklanan pediatrik dermatit üzerinde Propolisin faydalı bir etkisi vardır.

Sıvı Propolis ve Pediatrik Bakım 

Propolis ayrıca ileostomi ve kolostomi gibi stoamalar cilt hasarını, etkilenen cilt yüzeyinin epitelizasyonunu artırarak kontrol eder.  Egzama ve sedef hastalığının aşırı kullanımından kaynaklanan pediatrik dermatit üzerinde Propolisin faydalı bir etkisi vardır. Balmumu ve zeytinyağı ile karıştırılmış toz Propolis, psoriazis veya atopik dermatit rahatsızlığı olan hastalar üzerindeki Klinik etkisi araştırıldığında karışımın hastalıklara son derece iyi tolere ettiği ve önemli gelişmelere neden olduğunu göstermiştir

Zeka Yeteneklerini Geliştir

propolisteki antioksidanların diğer etkilerinden biri de bilişsel yeteneklerdeki bir gelişmedir. Serbest radikaller, yaşlılığın “zihinsel örümcek ağları” ndan kısmen sorumludur ve yeni sinir yollarının kullanılmasını ve yaratılmasını teşvik ederek bilişsel bozuklukları uzaklaştırabilir ve yaşlandıkça hafıza, alıkonma ve etkileşim becerilerini geliştirebilir.

Propolis depresyon, Alzheimer ve demansta Polifenoller gibi genel olarak önleyici bir işleve sahiptir. Antioksidan, antienflamatuar ve nöroprotektif özelliklerinin yanı sıra bunlara bağlı demans P-gliko proteinlerin modüle edici etkisi  polifenolleri takip etmek için Propolisin Alzheimer karşıtı etkileri olduğu bildirildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı