Genel

Gilaburu Nektari

Gilaburu Nektarı

Gilaburu Nektarı, Meyvalarınından alınmış sadece nektardır,su ilave ederek kullanılır..

Mucizevi Bitki nektarı Tansiyon ve böbrek taşı düşüren bitki

(Nektardır 1 litreye 3 litre su ilave edilerek kullanılır)

Kramp çözücü, yatıştırıcı, adstingent (dokuları sıkıştırıcı sağlamlaştırıcı), sinir sistemini güçlendirici,Şeker tansiyon düzenleyici ve Böbrek Taşı düşüren mucize bitki Gilaburunun Nektarı

Halk tebabetinde Kullanımı

Gilaburu, kramplara ve kas gerginliklerine karşı oluşturduğu olumlu etki nedeniyle, saygıyla anılmaya hak kazanmıştır. Genellikle iki alanda kullanılır. Biri,yumurtalık ve dölyatağı kasları ile ilgili problemlerdir. Bitki dölyatağını yatıştırır ve böylece adet görme sürecindeki ağrılı kramplar sona erer. Aynı biçimde etki yaparak, olası düşükleri de önleyebilir. İkinci kullanım alanı ise, aşırı adet kanamalarının ve menopozla ilgili aşırı kanamaların kontrol altına alınmasıdır.

Kullanım Biçimleri : Gilaburu nektarı %100 saf olup bir litre nektara 3 ile 5 litre arasında su ilave edilir.Endüstriyel ürün olmayıp Köylü mahsuludur.(kesinlikle Katkı maddesizdir)

Kullanımı Sabah ve akşam tok 1 su bardağı,Böbrek taşının buyukluğune görede 3 ile 5 bardak arası seyreltilmiş gilaburu suyu içilebilir.
Uyarı : Aspirine alerjisi olanlarda alerjik tepkilere yol açabilir. Önerilen dozajlara uyulduğunda, bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.”

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı